TOPSPIN TENİS AKADEMİSİ

Topspin Tenis Akademisi 2010 yılında kurulan ve Ankara'da iki farklı lokasyonda faaliyet gösteren bir spor kulübüdür. Topspin, arkasında 43 yıllık tenis tecrübesi bulunan, büyük marka işbirlikleri ile büyüyen, tenis eğitiminde öncü bir tenis kulübüdür. Geçmişten gelen tecrübe, geleceği inşa etmek için gereken bilgi ve tecrübeyi de beraberinde getirir. Bu bilgi birikimiyle kulübümüz tenis oynamayı seven herkese eğlenceli, samimi ve profesyonel bir ortam sunmaktadır. Kulübümüzün misyonu tenis sporunu yaygınlaştırmak, başarılı sporcular yetiştirmek ve gençlerimizi geleceğe hazırlamaktır. Bilim destekli yöntemlerle eğitim almış, güncel, sorgulayan, araştıran, araştıran, geliştiren, potansiyeli yakalayan, rekabetçi değerlere sahip bireyler yetiştirmek. Tenis performanslarını geliştirerek saygı, mücadele, sabır ve hoşgörü gibi değerleri öğretmek, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini, entelektüel, duygusal ve sosyal gelişimlerini takip ederek rekabet edebilecekleri bir dünyaya hazır olmalarını sağlamak. Kulübümüz Ankara'nın iki farklı bölgesinde 26 adet ferah, ışıklı ve klimalı kortuyla sizlere mümkün olan en iyi tenis deneyimini sunmaktadır. Kulübümüzün hem amatör hem de profesyonel tenisçilere yönelik antrenman programları bulunmaktadır. 40 kişilik profesyonel antrenör kadromuzla her yaş ve seviyeye yönelik eğitimler vermekteyiz. Antrenörlerimiz yeni nesil ve değişen tenis yaklaşımlarının gerektirdiği antrenman modüllerini uygulayarak tenisçilerimizin gelişimini takip etmektedir. Kulübümüz aynı zamanda Topspin Ligleri ve Turnuvalar düzenleyerek üyelerimiz arasında rekabet ve dostluk ortamı yaratmaktadır. Kulübümüzün başarıları göz ardı edilemez. Türkiye genelinde birçok turnuvada milli ve uluslararası şampiyonluklar kazanmış, adından söz ettirmiş bir kulüp olmanın gururunu yaşıyoruz. İki farklı bölgede, 26 kort ile 2500 üyeye hizmet veren kulübümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.!

Geleceğin şampiyonlarını yetiştiriyoruz! 4-12 yaş arası çocuklar, deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde eğlenceli ve güvenli bir ortamda tenis öğreniyor. Hem fiziksel hem de sosyal becerilerini geliştirirken, spora olan sevgilerini keşfediyorlar.

Çocuk Tenis Okulu

Tenisle tanışmak veya becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak mı istiyorsunuz? Her seviyedeki yetişkinler için özel olarak tasarlanan programlarımızla, formda kalın, stres atın ve yeni arkadaşlıklar kurun. Kortta daha başarılı olmanız için buradayız!

Yetişkin Tenis Okulu

Yetenekli genç sporcular için hazırladığımız bu program, profesyonelliğe giden yolda önemli bir adımdır. Yoğun ve disiplinli antrenmanlarla, teknik, taktik ve fiziksel becerilerinizi zirveye taşıyın. Geleceğin tenis yıldızı siz olun!

Performans Tenis Programı

Tenisteki potansiyelinizi keşfedin! Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bire bir derslerle, hızlı ve etkili bir şekilde ilerleyin. Profesyonel antrenörlerimizin rehberliğinde, güçlü yönlerinizi güçlendirin ve zayıf yönlerinizi geliştirin.

Özel Tenis Dersleri

Kortta üstün performans sergilemek için gerekli fiziksel güce ve dayanıklılığa ulaşın! Özel kondisyon programlarımızla, kardiyo, kuvvet ve çeviklik egzersizleri sayesinde fiziksel kapasitenizi maksimuma çıkarın. Daha güçlü, daha hızlı ve daha dirençli olun.

Tenis Kondisyon Programı

Tenis oynamanın keyfini çıkarın ve yeni arkadaşlar edinin! Dostluk turnuvaları, çiftler maçları ve sosyal oyun günleri ile rekabetin tadını çıkarırken, eğlenceli bir ortamda becerilerinizi geliştirin. Tenis topluluğumuzun bir parçası olun!

Sosyal Tenis Etkinlikleri

Baş Antrenörlerimiz

Ümit Aslan

3. Kademe

Mert Gerçeker

3. Kademe

Gözde Kocakaya

Yunus Emre Çiçen

Antrenörlerimiz

Serhat Eroğlu

Miray Gölcür

Hatice Güneş

3. Kademe

Demet Akmandor

Mehmet Dalkıran

Miran Demir

Gökhan Kırtıl

Murat Uyar

Profesyonel ekibimizle WhatsApp üzerinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Topspin Tenis Akademisi hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın

Tenis Akademimize katılın

Türkiye'nin önde gelen tenis kulüplerinden biri olan Topspin Tenis Akademisi, yetenekli sporcuları bünyesinde ağırlamaktan mutluluk duyar. Tenis becerilerini geliştirmek ve kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen herkesi, Topspin ailesine katılmaya davet ediyoruz. Akademimizde, her yaş ve seviyeden sporcunun ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırladığımız programlarla destek sağlıyoruz.