TOPSPIN Çankaya

Hakkımızda

Topspin ailesi olarak Çankaya'daki tesisimizde 4 kapalı ve 2 açık/kapalı kort sunuyoruz ve Sinpaş Altınoran bölgesinde tenis severlere hizmet vermekteyiz. Tesisimizdeki iş ortağımız Crumble Cafe ile misafirlerimize sıcak ve keyifli anlar sunarken, Yoga, Masaj ve Fizik Tedavi gibi tenis dışı hizmetlerimizle de üyelerimizin her ihtiyacına yanıt veriyoruz. Yıl boyunca düzenlediğimiz çeşitli ligler ve turnuvalar ile her seviyeden sporcuya kapılarımızı açıyoruz. Organizasyonlarımızda dostluk ve rekabet heyecanını sürekli canlı tutarak, Topspin üyelerine yıl boyunca özel fırsatlar sunuyoruz.

Kort Rezervasyonu

Topspin Tenis Kulübü'nde potansiyelinizi ortaya çıkarın.

Topspin Çankaya Tenis Organizasyonları

Topspin ailesi olarak, düzenlediğimiz turnuva ve liglerle her seviyeden tenisçiye rekabet etme ve becerilerini geliştirme fırsatları sunuyoruz. Kulüp içinde hazırladığımız sıralama listelerine göre kurguladığımız maç formatları ile benzer seviyedeki oyuncuların rekabet edebileceği organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Çankaya tesislerimizde, tenis severlere sıcak ve destekleyici bir ortam sunarken, yeni insanlarla tanışma ve arkadaş edinme fırsatları da sağlıyoruz. En önemlisi, bu sporu herkes için erişilebilir ve eğlenceli hale getiriyoruz.

Turnuva ve Ligleri Keşfedin

Antrenörlerimiz

Azmihan Sertakan

Melih Kalaycı

Serdar Bayramov

Profesyonel ekibimizle WhatsApp üzerinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Topspin Tenis Akademisi hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın

Tenis Akademimize katılın

Türkiye'nin önde gelen tenis kulüplerinden biri olan Topspin Tenis Akademisi, yetenekli sporcuları bünyesinde ağırlamaktan mutluluk duyar. Tenis becerilerini geliştirmek ve kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen herkesi, Topspin ailesine katılmaya davet ediyoruz. Akademimizde, her yaş ve seviyeden sporcunun ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırladığımız programlarla destek sağlıyoruz.