Turnuva ve Ligler

Topspin Çankaya Tenis Ligleri

Liglerimiz, her seviyedeki tenisçinin rekabet etmesi ve oyunlarını geliştirmesi için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Kulüp içinde hazırladığımız sıralama listelerine dayanarak kurguladığımız maç formatları, benzer seviyedeki oyuncuların mücadele edeceği ideal bir ortam yaratır. Çankaya tesislerimizde, tenis severlere sıcak ve destekleyici bir ortam sağlıyoruz ve yeni insanlarla tanışıp arkadaş edinmek için ideal bir alan sunuyoruz. En önemlisi, bu sporu herkes için erişilebilir ve eğlenceli hale getiriyoruz.

2024 Çankaya Yaz Ligi 2024 Çankaya Kış Ligi 2023 TOPSPIN ÇANKAYA KIŞ LİGİ 2023 TOPSPIN ÇANKAYA YAZ LİGİ

Topspin Çankaya Tenis Turnuvaları

Liglerimiz, her seviyedeki tenisçinin rekabet etmesi ve oyunlarını geliştirmesi için mükemmel fırsatlar sunar. Kulüp içi sıralama listelerine dayalı maç formatlarımız, benzer seviyedeki oyuncuların mücadele etmesi için ideal bir ortam yaratır. Çankaya tesislerimizde, tenis severlere sıcak ve destekleyici bir ortam sağlıyoruz. Yeni insanlarla tanışıp arkadaş edinmek için ideal bir alan sunuyoruz. En önemlisi, bu sporu herkes için erişilebilir ve eğlenceli hale getiriyoruz.

2024 TOPSPIN ÇANKAYA UNITED CUP TENİS TURNUVASI 2023 TOPSPIN ÇANKAYA TTMIX TEKLER VE ÇİFTLER TURNUVASI 2023 TOPSPIN ÇANKAYA TTMENS TURNUVASI 2023 TOPSPIN ÇANKAYA TAKIMLAR TURNUVASI